Volná kapacita: 8 míst

LTŠ 2024

Pro osmý ročník této taneční akce jsme vybrali místo, ve kterém akce proběhla v roce 2021. Sejdeme se opět v areálu rekreačního střediska Garnataurus v katastru obce Vlastějovice - Kounice. Toto středisko leží na břehu řeky Sázavy. Poskytuje dva typy ubytování. Prvním typem ubytování jsou velké sruby s krytým posezením. My jsme ale tentokrát zvolili ubytování v budově, kde se nachází pokoje i sociální zázemí pod jednou střechou. V rámci programu jistě využijeme blízkost řeky, jejíž část bychom opět rádi sjížděli.


Novinky a další informace

 • Účast přislíbil Ota "Tom" Dvořák, můžete se těšit na pořádnou dávku Line Dance.
 • V areálu je nově dostupná nízká i vysoká lezecká dráha, zájemci budou mít možnost si ji vyzkoušet.
 • Setkáte se s vedoucími z předchozích ročníku, program pro vás připravují Eva - Méďa, Lenka, Janča, Klára, Barča, Áďa a Luky.
 • Máte rádi StarDance? Na LTŠ se setkáte mimo jiné s Natálií Otáhalovou a Janem Onderem, které dobře znají právě diváci tohoto pořadu.

Jak se přihlásit? Je to snadné. Neváhejte, kapacita je omezena!

Přečtěte si prosím pozorně informace. Stáhněte si přiloženou přihlášku pro dítě nebo dospělého podle vašeho věku. Vyplňte ji. Oskenujte například pomocí aplikace v mobilním telefonu. Pošlete na email: evamedavitova@seznam.cz nebo poštou na adresu Pihel 200, 471 18 Nový Bor, případně odevzdejte osobně na jakékoliv taneční akci přímo vedoucí LTŠ. Po odevzdání přihlášky, vám bude přidělen VS pro vaši platbu.


Termín: 20. – 27. července 2024

Ceny:

 • děti ve věku 7–17 let 5500 Kč v ceně je zahrnuto ubytování s plnou penzí, poplatek lektorům a prostředky na mimo taneční aktivity
 • dospělí tanečníci 5000 Kč v ceně je zahrnuto ubytování s plnou penzí a poplatek lektorům
 • děti ze Základní školy Školní 2520 v České Lípě 4500 Kč v ceně je zahrnuto ubytování s plnou penzí (poplatek lektorům a prostředky na mimo taneční aktivity jsou hrazeny ze školního projektu)
 • společná doprava 500 Kč, v ceně dopravy je zahrnuta jízdenka na vlak tam i zpět a doprava zavazadel (platí se hotově při odjezdu)

Způsob platby: platbu proveďte následujícím způsobem, do jednoho měsíce od přihlášení musí být zaplacena záloha 2000,- (pozdější platba zálohy je možná po dohodě s hlavní vedoucí) na každou osobu na náš účet u Fio banky

Číslo účtu: 2401365587/2010 (při platbě nezapomeňte uvést VS, který vám bude přidělen po odevzdání přihlášky), do 15. 6. 2024 musí být na stejný účet složen doplatek ve výši 2500,-/3000,-/3500,- na osobu, o fakturu můžete požádat Marcelu Vrabcovou na emailu: macoska@volny.cz (platbu můžete provést po přihlášení celou, případně si hradit pobyt na splátky)

Ubytování: Rekreační areál Garnataurus – Vlastějovice 4–6lůžkové pokoje ve zděné budově, všechny postele i patrové postele jsou vybavené lůžkovinami

Strava: plná penze s pitným režimem (začínáme večeří), snídaně formou švédských stolů, oběd a večeře + 2x svačina (končíme snídaní), jako kompenzace oběda 1x za pobyt druhá večeře formou buřtů

Doprava: vlastní, nebo společná vlakem z České Lípy s možností přistoupení v Mladé Boleslavi – zavazadla dětem odvezeme (pokud má někdo možnost zajistit odvoz zavazadel z České Lípy do areálu a zpět, kontaktujte prosím hlavní vedoucí)

Příjezd: v sobotu 20. července 2024 do areálu Garnataurus mezi 15 a 16 hodinou

Odjezd: v sobotu 27. července 2024 do 11 hodin

Upozornění: vzhledem k změně data, neproběhne bohužel závěrečné vystoupení pro veřejnost, vystoupení budeme publikovat na Facebooku formou videa

Program:

 • výuka tance pod vedením profesionálních lektorů
 • zážitkový den tentokrát na vodě či ve vzduchu
 • hry a soutěže
 • sport a turistika

Nezapomeňte: bezinfekčnost a kartičky pojištěnce


Adresa: Letní taneční škola

RS Garnataurus
Kounice 30
285 22 Vlastějovice

Telefon na hlavní vedoucí: 737 556 207Dokumenty ke stažení:

Děti:

Dospělí: