Září plné vystoupení

30.09.2023

Pět vystoupení spojených většinou s výukou na různých akcích absolvovaly naše tanečnice hned první měsíc nového školního-tanečního roku. Bylo nutné vše dobře zorganizovat a připravit, nacvičit jednotlivé choreografie, zajistit dopravu, rozmyslet výuku. Nakonec vše klaplo a výsledek mohlo posoudit publikum na jednotlivých akcích. 

První vystoupení bylo na setkání bývalých a současných zaměstnanců ZŠ Sever v České Lípě. Setkání proběhlo 14. září v jídelně školy. Jako oživení této akce se přesně hodilo vystoupení taneční skupiny, která na škole působí již od roku 1990.

Ke Staré Olešce se váží vzpomínky naší vedoucí na každoroční pobyt v rekreační chatě na břehu rybníka. Není proto divu, že prosbu zařízení pro klienty se zdravotním postižením, které zde má své sídlo, vyslyšela okamžitě. 19. září jsme tak v odpoledních hodinách byli součástí akce "Country léto na Olešce". Zatančili jsme si s klienty tohoto zařízení několik jednoduchých tanců. Atmosféra byla úžasná a občerstvení také ;-)

V pořadí třetí vystoupení proběhlo v zahradnictví v Debři na akci "Dýňování". Akce byla určena široké veřejnosti, tak se na naše vystoupení mohlo podívat i několik našich fanoušků. Sobota 23. září byla již, co se počasí týká, předzvěstí podzimu, proto se děvčata ráda zahřála tancem. Pohybem nepohrdli ani diváci, připojili se k děvčatům při výuce jednoduchých tanců. 

Na stejné akci, ale v jiném městě jsme vystupovali hned následující den. 24. září jsme opět tančili a vyučovali na "Dýňování", tentokrát v Chabařovicích. Počasí bylo o poznání vlídnější, účast diváků o to větší. Do výuky se proto zapojili také animátoři z BezvaParty.

Poslední vystoupení proběhlo 30. září na akci "Americký den". Tuto akci již podruhé pořádal JV Ranch Rybniště. Jedná se o prezentaci amerických automobilů, hudby, tance, jídla apod. Prostředí ranče je pro tento záměr perfektní a velice napomáhá atmosféře celé akce. Jsme nadšeni, že jsme mohli být opět součástí celého dne.