Vánoční hodina

17.12.2021

Vánoční hodina není vlastně úplně přesný název vzhledem k tomu, že jsme se sešli na dvě a půl hodiny. I když název není v tuto chvíli podstatný. Podstatné je setkání téměř kompletní skupiny. Tentokrát totiž dorazilo 28 tanečníků, lektorů a vedoucích. Což je největší účast za posledních několik let. 

V pátek 17. 12. jsme měli poslední tancování roku 2021. Tentokrát jsme se sešli netradičně všichni v pátek. Někteří tanečníci naší skupiny se spolu setkali poprvé tento rok, protože jinak trénujeme odděleně. Místem setkání byla herna ŠD Medvídek. Po malých úpravách jsme měli pěkný taneční parket, velký stůl s občerstvením a mixážní stůl s hudbou. Tančilo se, povídalo, vyučovalo, pojídalo a popíjelo. Limonáda tekla proudem i po stole :-D Dokonce přišel i Ježíšek s malou nadílkou pro naše tanečníky. Všichni byli moc hodní, pilně trénovali, tak jim přinesl zlaté pytlíky na taneční boty a nejen na ně :-)
Rozloučení s kalendářním rokem tentokrát bylo super, v porovnáním s tím jak to vypadalo v roce 2020. Je maličko lépe. Od září jsme nemuseli přerušit tréninky, proběhlo dokonce Czech Open. A mohli jsme se sejít v tak velkém počtu ;-)