Pobytový zájezd Francie

10.07.2022

V termínu od 1. do 10. července pořádala naše skupina pobytový zájezd do Francie. Zahraniční zájezdy pořádáme již od roku 2006. V tomto roce nás poprvé napadlo vycestovat společně k moři a užít si aktivní dovolenou. První zájezd byl v podstatě pouze pro děti. Dnes s námi jezdí i rodiče a další dospělí.

Místem našeho pobytu byl kemp Azur Rivage, který leží v pohoří Esterel a přesto přímo u moře. Kemp byl maličký, ale našli jsme v něm vše, co bylo třeba. Ubytováni jsme byli v mobihomech po čtyřech osobách. U vstupu do kempu byla restaurace, obchod a hlavně bazén se skluzavkou. Ten hojně využívaly především děti. Více než polovina účastníků zájezdu byla složena z našich tanečníků a jejich rodinných příslušníků a přátel. Sešla se tedy dobrá parta a společně jsme si mohli pobyt krásně užít. 

Součástí programu bylo i několik výletů. Nejprve jsme jeli do Port Grimaud a odtud lodí do Saint-Tropez. Druhý výlet nás zavedl do národního parku Grand Canyon du Verdon, k Jezeru svatého kříže a do malebné francouzské vesničky Moustiers Sainte-Marie. Nevynechali jsme ani návštěvu mořského zoologického parku Marineland s přilehlým aquaparkem AquaSplash. Mořská fauna uchvátila snad každého návštěvníka.

Věříme, že si zájezd naši tanečníci i s rodinami užili a příští rok s námi pojedou za novými zážitky. Vzpomínek na proběhlé zájezdy máme opravdu mnoho.

Kde jsme všude spolu byli:

2006 Port Grimaud Francie

2008 Lido Adriano Itálie

2009 Port Grimaud Francie

2010 kemp Straško Novalja Chorvatsko

2011 kemp Straško Novalja Chorvatsko

2012 kemp Galeb Omiš Chorvatsko

2013 San Benedetto del Tronto Itálie

2014 kemp Straško Novalja Chorvatsko

2015 Drage Chorvatsko

2016 Biograd na Moru Chorvatsko

2018 Marina di Camerota Itálie

2019 Selce Chorvatsko

2021 kemp Straško Novalja Chorvatsko

2022 kemp Azur Rivage Francie